Martin Andrýsek     PC Elektro servis

Těmice 51,  696 84

IČO: 49424467

tel:  +420 776 201 434   (Po - So, 15 - 20 hod)

 support@diktatorek.cz 

 

Obchodní podmínky                                    Reklamační řád

 

1. Úvodní ustanovení
Tyto obchodní podmínky jsou platné pro nákup v internetovém obchodě http://www.diktatorek.cz. Podmínky blíže definují a upřesňují práva a povinnosti provozovatele (dále jen "prodávající") a zákazníka (dále jen "kupující").

2. Základní údaje
Prodávající je registrován na Obecním živnostenském úřadu v Kyjově  pod evč. č.j. Ž/11712/2009/IK/1009900/2
Prodávající není plátcem DPH.
IČ: 49424467
DIČ: CZ7207174249


Kontaktní údaje:
Mobilní telefon: 776201434 ( Vodafone )
Email: support@diktatorek.cz
Na emaily odpovídáme zpravidla ve lhůtě do 8 hodin, nejdéle však do 2 dnů.


3. Objednávka zboží a uzavření kupní smlouvy
Pro učinění objednávky je třeba udělat následující: Kupující vybere  počet licencí, dobu platnosti licencí, řádně vyplní objednávkový formulář a objednávku odešle, odeslaná objednávka produktu je návrhem na uzavření kupní smlouvy. Kupující je povinen uvést správné jméno a e-mail.

Cenu produktů si může kupující ověřit před odesláním objednávky. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s výše uvedenými obchodními podmínkami a bez výhrady s nimi souhlasí.

Základní cena za jednu licenci zahrnuje:

- používání zakoupené verze programu na jednom počítači na dobu, na kterou je licence zakoupena.

- všechny aktualizace  v rámci verzí 2.x

- používání online služeb (zasílání statistik, upozornění) na dobu, na kterou je licence zakoupena.


Zrušení objednávky
Kupující může bez udání důvodu zrušit objednávku kdykoliv před zaplacením.

4. Zaslání zboží
Kupní smlouva vzniká v okamžiku zaplacení částky ze strany kupujícího.  Prodávající po zaregistrování platby zašle kupujícímu  e-mailem  potřebné informace ke stažení a aktivování plné verze. V případě potřeby lze nakupovat i na dobírku. V takovém případě obdrží zákazník obchodní podmínky e-mailem.

Dodací lhůta
Licenční informace budou zákazníkovi zaslány ihned po zaregistrování příchozí platby na účet prodávajícího. Vzhledem k předpisům platným pro bankovní ústavy by tato doba neměla přesáhnout dva pracovní dny.

Způsob dopravy
Licenční informace budou zákazníkovi zaslány e-mailem.

Způsob platby
Preferovaný způsob platby je platba převodem na účet, online platba, SMS platba nebo platba kartou. V případě potřeby lze zboží zaslat i na dobírku. V takovém případě platí obchodní podmínky, které budou kupujícímu zaslány e-mailem před potvrzením objednávky.
 
5. Odstoupení od kupní smlouvy
Reklamace vyřídíme v souladu s platným právním řádem. O reklamaci nás, prosím, informujte telefonicky nebo e-mailem. Pokud nebudeme schopni závadu odstranit, vrátíme Vám zaplacenou částku převodem na účet.

6. Ochrana osobních údajů spotřebitele
Prodávající zpracovává osobní údaje zákazníků v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění, a to v databázi prodávajícího při plném respektování povinnosti správce dle § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění. Zpracované údaje jsou plně chráněny funkčním vnitřním systémem ochrany dat. Prodávající shromažďuje se souhlasem kupujícího osobní údaje kupujícího, a to jméno (adresu), telefon a emailové spojení.

Nákupem kupující projeví svůj souhlas, že mu prodávající může sdělovat emailem obchodní sdělení s novinkami, nabídkami, inzercí a nabízet účast v anketách a průzkumech trhu. Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních sdělení může kupující kdykoliv odvolat, a to tak, že zašle emailovou zprávu na support@diktatorek.cz.

Prodávající není oprávněn poskytovat osobní údaje o kupujícím třetím osobám, pokud o tom nebude daná osoba předem informována.


7. Závěrečná ustanovení
Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. Odesláním objednávky kupující s těmito podmínkami bezvýhradně souhlasí.

Tento Nákupní řád nabývá účinnost 1. 4. 2016. Změny řádu vyhrazeny.

Zpětné odkazy